KONST / Litografier / Färglitografi 14833097

nr 1483 3097

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

2 st, Signerad, 24 upplaga, 1993. Färglitografi, bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 19:56:53

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström