KONST / Litografier / Färglitografi 13581516

nr 1358 1516

Färglitografi

2 st. Signerad, numrerad 180 upplaga. Motivet: 60x26 respektive 53x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:09:43