KONST / Litografier / Färglitografi 15652030

nr 1565 2030

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Signerad, numrerad HC 3/14, daterad 1978, "Stillhet, Gillöga". Färglitografi, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm

Kondition: med dedikation

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:28:07

9/9 21:30:26 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson