KONST / Litografier / Färglitografi 14277421

nr 1427 7421

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Signerad, numrerad 201/310. Färglitografi, bildmått: 36x48, yttermått inklusive ram: 52x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:48:48

19/10 14:49:52 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson