KONST / Litografier / Färglitografi 16033317

nr 1603 3317

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, ur Fredman epistlar No 18. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 57x43 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:27:29

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl