KONST / Litografier / Färglitografi 16152066

nr 1615 2066

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 285/375. Färglitografi, bildmått: 60x43 cm, yttermått inklusive ram: 77x60 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:24:24

  • Tema
  • 22 apr

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl