KONST / Litografier / Färglitografi 16034046

nr 1603 4046

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Folkhav. Signerad, numrerad 107/300, oramad. Färglitografi. Bladets mått: 40x61 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:55:26

4/3 18:13:08 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl