KONST / Litografier / Färglitografi 15837308

nr 1583 7308

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 30x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:35:05