KONST / Litografier / Färglitografi 13967245

nr 1396 7245

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), bladets mått: 74x55cm, yttermått inklusive ram: 82x64cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:49:54