KONST / Litografier / Färglitografi 15978080

nr 1597 8080

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Jägare med hund. Signerad och numrerad 280/280, Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 12 februari 2024
kl 19:11:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson