KONST / Litografier / Färglitografi 14072244

nr 1407 2244

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 59x49cm, yttermått inklusive ram: 82x68cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:14:59

21/6 21:55:15 1      100 kr
23/6 14:44:29 2      Vinnande bud

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon