KONST / Litografier / Färglitografi 14072244
nr 1407 2244
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 59x49cm, yttermått inklusive ram: 82x68cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:14:59
21/6 21:55:15
100 kr
23/6 14:44:29
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon