KONST / Litografier / Färglitografi 14366201

nr 1436 6201

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

2 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 58x46-62x78, oramade lösa blad

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:15:20

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska