KONST / Litografier / Färglitografi 14052212

nr 1405 2212

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, bladets mått: 56x44cm, oramat löst blad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:27:52

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk