KONST / Litografier / Färglitografi 14084127

nr 1408 4127

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, 2 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerade, komposition. Bladets mått: 62x88cm, oramade lösa blad

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:09:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström