KONST / Litografier / Färglitografi 15695037
nr 1569 5037
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:06:57
6/10 14:29:13
1.000 kr
9/10 18:59:19
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow