KONST / Litografier / Färglitografi 15695037

nr 1569 5037

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 19:06:57

6/10 14:29:13 1      1.000 kr
9/10 18:59:19 2      Vinnande bud

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow