KONST / Litografier / Färglitografi 16306007

nr 1630 6007

Färglitografi

Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -55, hamnmotiv. Färglitografi, bildmått: 35x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:55:51

19/6 17:01:06 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor