KONST / Litografier / Färglitografi 13914075

nr 1391 4075

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Norr Mälarstrand. Signerad, numrerad 1/290. Motivet: 40x51, yttermått inklusive ram: 58x69 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:47:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist