KONST / Litografier / Färglitografi 13914075
nr 1391 4075
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Norr Mälarstrand. Signerad, numrerad 1/290. Motivet: 40x51, yttermått inklusive ram: 58x69 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:47:00
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist