KONST / Litografier / Färglitografi 14035121

nr 1403 5121

Isaac Grünewald

(1889-1946), Sverige

Färglitografi, Isaac Grünewald (1889-1946), Sverige. Signerad ej numrerad, "Sur La plage", yttermått inklusive ram: 47x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:58:09

Isaac Grünewald

Läs mer om Isaac Grünewald