KONST / Litografier / Färglitografi 14677150

nr 1467 7150

Inge Pettersson

(f. 1944), Sverige

Signerad, numrerad 232/360, Landskap. Färglitografi, bildmått: 37x51, yttermått inklusive ram: 57x69 cm

Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 07:49:09)
Uppdatera
Visning

fredag 13/5, lördag 14/5, söndag 15/5 och måndag 16/5

Auktionen
avslutas:

måndag 16 maj kl 20:41:05

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/5 16:34:02 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Inge Pettersson

Läs mer om Inge Pettersson