KONST / Litografier / Färglitografi 15873068

nr 1587 3068

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 256/375, "Flickorna på Österlen". Färglitografi, bildmått: 62x42 cm, yttermått inklusive ram: 76x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:54:45

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann