KONST / Litografier / Färglitografi 14098605

nr 1409 8605

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Göran Hahne (f. 1943), Sverige. HC . Signerad, numrerad 20/36. Motivet: 51x37, yttermått inklusive ram: 69x54 cm

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 03:37:07)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 20:56:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/7 21:32:59 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne