KONST / Litografier / Färglitografi 15103074

nr 1510 3074

Färglitografi

Filippa Barkman, "Never would never". Signerad och numrerad, 1/50. Färglitografi, bildmått: 49x72 cm, yttermått inklusive ram: 87x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:54:26

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer