KONST / Litografier / Färglitografi 13967332

nr 1396 7332

Färglitografi

Erik Olson, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 1974. Motivet: 35x47, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:30:04

9/5 19:41:53 1      700 kr
10/5 17:32:54 2      Vinnande bud