KONST / Litografier / Färglitografi 14076432

nr 1407 6432

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Signerad, numrerad 3/280 93, daterad "Waxholm. Motivet: 21x32cm, yttermått inklusive ram: 36x46cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:42:13

21/6 23:19:39 1      Vinnande bud

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger