KONST / Litografier / Färglitografi 14222095

nr 1422 2095

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, 2 st, Signerad, daterad 75, yttermått inklusive ram: 49x62-54x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:35:51

21/9 18:34:27 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger