KONST / Litografier / Färglitografi 14776252

nr 1477 6252

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Utsikt från Södermalm, Signerad, numrerad 111/290. Färglitografi, bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:49:39

3/7 16:03:01 1      700 kr
4/7 19:06:50 2      Vinnande bud

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall