KONST / Litografier / Färglitografi 14943249

nr 1494 3249

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 3 st. Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 64x77-71x86 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:39:12

3/10 16:31:05 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm