KONST / Litografier / Färglitografi 16306296

nr 1630 6296

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad 92/100,58x50 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:10:11

21/6 23:30:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd