KONST / Litografier / Färglitografi 15474485

nr 1547 4485

Bo Jansson

(f. 1939), Sverige

Signerad, numrerad 52/200. Färglitografi, bildmått: 30x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x70 cm

Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:56:45

Bo Jansson

Läs mer om Bo Jansson