KONST / Litografier / Färglitografi 14234418
nr 1423 4418
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 63x47, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:32:17
200 kr
350 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson