KONST / Litografier / Färglitografi 14234418

nr 1423 4418

Bo Åke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 63x47, yttermått inklusive ram: 80x62 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:32:17

Bo Åke Adamsson

Läs mer om Bo Åke Adamsson