KONST / Litografier / Färglitografi 15837034

nr 1583 7034

Björn Wiinblad

(1918-2006), Danmark

Signerad, numrerad 60/66, daterad 82. Färglitografi, bildmått: 16x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:45:33

29/11 18:55:56 1      300 kr
4/12 19:40:33 2      Vinnande bud

Björn Wiinblad

Läs mer om Björn Wiinblad