KONST / Litografier / Färglitografi 13978192

nr 1397 8192

Björn Aurebekk

(f. 1948), Norge

Färglitografi, Björn Aurebekk (f. 1948), Norge. Sittande kvinna. Signerad, numrerad 151/198, oramat löst blad. Bladets mått: 46x31 cm

Bjørn Aurebekk, norsk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:35:40

Björn Aurebekk

Läs mer om Björn Aurebekk