KONST / Litografier / Färglitografi 13647036

nr 1364 7036

Birgit Broms

(1924-2008), Sverige

Färglitografi, Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Monogram. Signerad, numrerad 228/300, skridskoåkare. Motivet: 20x29cm

Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:04:22

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Birgit Broms

Läs mer om Birgit Broms