KONST / Litografier / Färglitografi 14776287

nr 1477 6287

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Stockholmsmotiv "Gamla Stan", Signerad, och numrerad 156/325, Färglitografi, bildmått: 23x44 cm, yttermått inklusive ram 42x61 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:33:17

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant