KONST / Litografier / Färglitografi 16218291

nr 1621 8291

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Signerad, numrerad 57/250. Färglitografi, daterad bildmått: 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:28:28

17/5 13:07:41 1      100 kr
20/5 18:16:07 2      Vinnande bud

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin