KONST / Litografier / Färglitografi 16306283

nr 1630 6283

Färglitografi

Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitografi, bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 58x56 cm

måndag 1 juli 2024
kl 18:32:37