KONST / Litografier / Färglitografi 15075058

nr 1507 5058

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Signerad, numrerad 158/225. Färglitografi, bildmått: 46x60cm, yttermått inklusive ram: 63x78cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:08:50

2/12 21:26:50 1      300 kr
5/12 18:02:53 2      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube