KONST / Litografier / Färglitografi 14234290

nr 1423 4290

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Tulpaner. Signerad, numrerad 5/45. Färglitografi, bildmått: 26x37, yttermått inklusive ram: 44x54 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:49:54

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer