KONST / Litografier / Färglitografi 15052025

nr 1505 2025

Ann Makander

(f. 1954), Sverige

"Röd Himmel" signerad och numrerad 12/260. Färglitografi, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm

Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:58:20

Ann Makander

Läs mer om Ann Makander