KONST / Litografier / Färglitografi 13789009
nr 1378 9009
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige, Signerad, numrerad 194/290, "Karusell". Bladets mått: 59x43, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:31:02
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr