KONST / Litografier / Färglitografi 13789009

nr 1378 9009

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige, Signerad, numrerad 194/290, "Karusell". Bladets mått: 59x43, oramat löst blad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 februari 2021
kl 19:31:02

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik