KONST / Litografier / Färglitografi 14946176

nr 1494 6176

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Stora gatan, Sigtuna. Signerad, färglitografi, numrerad 66/360. Bildmått: 22x52 cm, yttermått inklusive ram: 38x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:43

28/9 19:35:36 1      Vinnande bud

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin