KONST / Litografier / Färglitografi 15026027

nr 1502 6027

Acke Oldenburg

(1923-2005), Sverige

Abstrakta figurer. Signerad, färglitografi, numrerad 6/210. Bildmått: 35x22 cm, yttermått inklusive ram: 41x53 cm

Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2022
kl 18:26:42

14/11 18:06:30 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Acke Oldenburg

Läs mer om Acke Oldenburg