KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14296113
nr 1429 6113
Jody Mussoff
(f. 1952), USA
Färgkrita, Självporträtt. Signerad, daterad -89. Bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Jody Mussoff, amerikansk konstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:19:07
100 kr
250 kr