KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14296113

nr 1429 6113

Jody Mussoff

(f. 1952), USA

Färgkrita, Självporträtt. Signerad, daterad -89. Bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm

Jody Mussoff, amerikansk konstnär född 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:19:07

Jody Mussoff

Läs mer om Jody Mussoff