KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14099001

nr 1409 9001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 69/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:57:12

2/8 18:52:12 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner