KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14096134

nr 1409 6134

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 71/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:21:43

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner