KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14024001

nr 1402 4001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 71/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

måndag 7 juni 2021
kl 19:37:27

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner