KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13954001

nr 1395 4001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 71/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:37:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner