KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13978001

nr 1397 8001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 75/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:05:23

13/5 11:17:04 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner