KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13824277

nr 1382 4277

Färgetsning

. Signerad. Motivet: 16x9, yttermått inklusive ram: 37x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:06:19

24/2 01:27:29 1      100 kr
28/2 18:24:54 2      Vinnande bud