KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13988005

nr 1398 8005

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 44/65, daterad -83. Oramat löst blad, mm 88x60 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

måndag 24 maj 2021
kl 19:43:45

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner