KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14776170

nr 1477 6170

Haim Kern

(f. 1930), Tyskland

Färgetsning, Signerad, numrerad 66/100. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm

Konditionsrapport: skadad glasskiva

Haïm Kern, tysk konstnär född 1930.

måndag 4 juli 2022
kl 19:28:35

Haim Kern

Läs mer om Haim Kern